Delite
Ići dole
Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.05.2018
Pogledaj profil korisnika

Ulaz U Pecinu Akatsuki

taj Sub Maj 26, 2018 11:50 am
Ovde se nalazi ulaz u pecinu akatsukija, niko ne moze da dodje do nje ili da je odkrije ako mu ja ili neki od clanova ne pokaze, postoji 6 zamki koje morate proci da bi ste usli u pecinu

1. Zamka
Stajete na parce zemlje koje aktivira 10000 igli, svaka igra ima po 10dmga, sve ukupno 10000x10=100000 (lvl igli 200)

2. Zamka
Kad prodjete 1 zamku nailazite na ogromnu barijeru sa 1000hp i 400deff, morate nekako uci i proci kroz nju, ukoliko je ne ostavite na 0 hp i dodirnete je automacki umirete

3. Zamka
Ovo je ogromno blato, ukoliko upadnete u njega zauvek ostajete tu dok vas neko ne spase, morate nekako naci nacin da predjete preko nje, nema lvl vec je prirodna pojava ogromnog blata

4. Zamka
Na vas se obrusava ogromna kolicina lave, dmg lave je 3000, ukoliko se ne odbranite ili unistite lavu umirete (lvl je 200)

5. Zamka
Odjednom u sekundi ogroman bljesak izlece pred vas, mozete birati sta ce te uraditi kako vas bljesak ne bi pogodio, ako vas pogodi oslepljujute i ne vidite dalje sta se desava

6. Zamka
Pojavljuju se 2 lutke (obe imaju 500hp beskonacno energije i ch), na vas ispaljuju vodu dmga 1200, 2x1200=2400, ako se uspete odbraniti morate ih unistiti kako bi prosli,
ukoliko se ne odbrane mozete uci unutra..

E to bi bilo to, porpilicno je tezak ulazak i ne bi mogao bilo ko da prodje, te se dobro pirpremite kako bi prosli

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Ulaz U Pecinu Akatsuki

taj Sub Maj 26, 2018 6:12 pm
Konacno dolazim do pecina za kojom sam tragao, tu sam ugledao jednog coveka, nisam znao ko je on, samo sam primetio njegovu traku super elitnog ninje, prisao sam mu, sa tmurnim pogledam ga upitao

-Hej klinjo, sta ti radis na ovako opasnom mestu?

cekao sam njegov odgovor ceskajuci se po glavi, ko zna ko je ovaj lik, nije mi izgledao strasno niti me plasio, verovao sam da ne bi mogao da prodje kroz pecinu sam bez necije pomoci, ali ko zna sta je on zeleo, mozda je ovo sacekusa na mene, mozda ce upravo iskociti jos par ninji i napasti me, ko zna..

taj Sub Maj 26, 2018 7:23 pm
Odgovorio sam tom coveku

Ja sam Bog, Bog svega i svacega, najjaci covek na ovome svetu, ako me razumes..
Verujem da zelis da udjes u pecinu, pa zato hajdemo zajedno..

(lagano sa tim covekom iza sebe idem napred, gazim na neku plocu i ugledam kako velika kolicina igli ide ka meni, oblozavam telo chakrom i ne bude mi nista, nastavljam dalje cekajuci reakciuju tog coveka, i upitam ga)

Nego, zanima me, koji si ti klan klinjo?

(cekao sam njegov odgovor blago se smejuci u sebu)

Ch=3500-30=3470
en=1000
Hp=1000

Kontrola ch 500

taj Ned Maj 27, 2018 2:24 pm
Gledavsi u itachija, znao sam da se ovde nalazi nesto, vec digo nismo naisli na drugu zamku, predpostavio sam da se tu nalazi barijera, nisam bio siguran koliko je jaka,pretvorio sam se u pravog monstruma, i napao svom snagom

(ulazem 500ch)
Mislio sam da je barijera gotova, te sam nastavio napred ne obracajuci paznju na itachija (znaci ovaj flame god mi daje 600dmga na vatru sto znaci da od mog napada koji je 500dmg dobijam 1100dmg, takodje dobijam i 200 preciznosti te se zbo preciznosti dmg povecava, dobio sam je 200 tako da je sad ukupan dmg 1500, jos imam i buffove koji stoje ispod te je ukupan dmg 1750).

Ch=3470-700-30=2740
Aktivne:

Kontrola-500

Poslednji put izmenio Naruto Uzumaki dana Pon Maj 28, 2018 11:29 am, izmenio ukupno 4 puta

taj Ned Maj 27, 2018 11:15 pm
(gledao sam kako itachi odlazi, nasmejao sam se, tek sam tada shvatio kakva je picka, nastavio sam dalje ne obracajuci paznju na njega, jer je nebitan, dosao sam do nekog velikog blata, nisam bio siguran kako da ga prodjem, te sam se setio svoje ptice)..
(stvaram mog monstruma pticu)

Zajedno sa njom na ledjima prelecem blato
I nastavljam dalje da viidm sta ce se desiti (idalje sam na ptici)

Ch-2740-30=2410
En-1000
Hp-1000

Aktivne iste ko iz proslog poteza
Kontrola ch je 500
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu