Delite
Ići dole
Admin
Broj poruka : 53
Datum upisa : 04.05.2018
Pogledaj profil korisnikahttp://doznivspewnarutobat.serbianforum.info

Ulaz u Selo Lišća

taj Čet Maj 24, 2018 6:46 pm
Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.05.2018
Pogledaj profil korisnika

Re: Ulaz u Selo Lišća

taj Pet Maj 25, 2018 9:07 pm
Laganim koracima sam dolazio do kapije kampa, bio sam nekako smoren ,ovo selo mi uopste nije izgledalo zanimljivo, kao ni proslo, zeleo sam nesto vise, zelo sam da vidim kako ljudi umiru,
zeleo sam da viidm smrt ljudi, ljihov plac, klecuci predamnom, molici me da prestanem, ali odbijam naravno, tako zamisljen dolazim do kapije, cuvari su bili slabi kao sto sam i predpostavio, lako sam prosao i usao u selo, sa blagim, tmutnim osmehom na licu
Broj poruka : 12
Datum upisa : 24.05.2018

taj Ned Maj 27, 2018 2:55 pm
Bilo je lepo u selo lista.Kada me hokage zvao da popricamo.Dosao sam kod njega.Zadao mi je misiju koju trebam da uradim.Ali u ovu misiju nisam bio sam nego je bio i itachi uciha.Ja sam otiso do jedno drvo da cekam itachia.Posle nekog vremena on je dosao.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Broj poruka : 12
Datum upisa : 24.05.2018

taj Ned Maj 27, 2018 3:11 pm
Stigao je i pomogo mi da se popnem na drvo da dovatim macku,ali macka je pobegla ja sam je jurio i nisam je mogo stignem.Onda sam sisao sa drveta i ja i itachi smo smislili plan kako da uvatimo macku i da je spustimo na bezbedno mesto.Smislili smo plan i krenuli smo sakrili smo se u granje i gledali macku.Kad je macka stala mi smo skočili i uhvatili smo je.Sisli smo ja i itachi i krenuli prema hokagea

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu